Mașinele cu emisii zero vor avea alte plăcuțe de înmatriculare
Ministerul Mediului, Apelor şi Pădurilor a transmis faptul că mașinile cu emisii zero de CO2 vor avea numere de înmatriculare
Citește mai multMinisterul Mediului, Apelor şi Pădurilor a transmis faptul că mașinile cu emisii zero de CO2 vor avea numere de înmatriculare
Citește mai multMinisterul Mediului a demarat, miercuri, prin Administrația Fondului pentru Mediu (AFM), programul Rabla PLUS. Astfel, persoanele care doresc să achiziționeze
Citește mai mult