Toate amenzile care se dau în starea de alertă sunt neconstituționale
Vicepreședintele Sindicatului Național al Agenților de Poliție, Viorel Stroe, susține că forțele de ordine nu ar trebui să dea amenzi
Citește mai multVicepreședintele Sindicatului Național al Agenților de Poliție, Viorel Stroe, susține că forțele de ordine nu ar trebui să dea amenzi
Citește mai mult